Reklama

Wolontariusze z gminy Świecie docenieni za swoją pracę [ZDJĘCIA]

07/12/2017 08:29
Około 50 wolontariuszy z gminy Świecie otrzymało podziękowania od burmistrza Tadeusza Pogody i Jerzego Wójcika, przewodniczącego Rady Miejskiej w Świeciu

Nie oczekują za swoją pracę i zaangażowanie gratyfikacji. Robią wiele dobrego kierowani wyłącznie chęcią pomagania innym czy potrzebą ratowania naszego dziedzictwa. Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza gmina Świecie po raz kolejny wyróżniła wolontariuszy, którzy robią to wszystko, a w dodatku swoją pasją zarażają innych ludzi.

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu


Źródło: Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

fot. Urząd Miejski w Świeciu

Źródło: Urząd Miejski w Świeciu
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości