26 czerwca o godz. 18 taras Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu zamieni się w wyjątkową scenę pod gołym niebem
- Znane przeboje zaprezentują: Klaudia Wiśniewska oraz zaproszeni muzycy – informują organizatorzy. - Nasi artyści wystąpią z tarasu, a mieszkańcy będą mogli wspólnie wysłuchać koncertu, tworząc niepowtarzalną atmosferę letniego wieczoru w samym sercu Osia – dodają.
GOK Osie zachęca, aby zabrać znajomych i sąsiadów. Rynek wypełni się dźwiękami, rozmowami i dobrą energią. W razie złych warunków atmosferycznych koncert zostanie przeniesiony do sali GOK.
fot. ilustracyjne
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze