Reklama

Letni koncert na tarasie. Znane przeboje rozbrzmią w Osiu

26 czerwca o godz. 18 taras Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu zamieni się w wyjątkową scenę pod gołym niebem

- Znane przeboje zaprezentują: Klaudia Wiśniewska oraz zaproszeni muzycy – informują organizatorzy. - Nasi artyści wystąpią z tarasu, a mieszkańcy będą mogli wspólnie wysłuchać koncertu, tworząc niepowtarzalną atmosferę letniego wieczoru w samym sercu Osia – dodają.

GOK Osie zachęca, aby zabrać znajomych i sąsiadów. Rynek wypełni się dźwiękami, rozmowami i dobrą energią. W razie złych warunków atmosferycznych koncert zostanie przeniesiony do sali GOK.

fot. ilustracyjne

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości