Wda II Świecie przegrała pierwszy mecz barażowy o awans do klasy okręgowej
Rezerwy świeckiej Wdy po zajęciu drugiego miejsca w A-klasie muszą rozegrać dwumecz barażowy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Przypomnijmy, że bezpośredni awans do „okręgówki” uzyskał Grom Osie.
W ubiegłą sobotę Wda II udała się do Lisewa, na mecz z tamtejszą Victorią. To wicelider toruńskiej A-klasy. Drużyna z powiatu chełmińskiego ograła rezerwy Wdy 2:0 po bramkach Jakuba Górskiego (17. minuta) i Pawła Gorala (53. minuta).
Rewanż w Świeciu 27 czerwca o godz. 17.15.
fot. ilustracyjne
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze