Reklama

Wda II Świecie przegrywa pierwszy mecz barażowy. Rewanż w sobotę

Wda II Świecie przegrała pierwszy mecz barażowy o awans do klasy okręgowej

Rezerwy świeckiej Wdy po zajęciu drugiego miejsca w A-klasie muszą rozegrać dwumecz barażowy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Przypomnijmy, że bezpośredni awans do „okręgówki” uzyskał Grom Osie.

W ubiegłą sobotę Wda II udała się do Lisewa, na mecz z tamtejszą Victorią. To wicelider toruńskiej A-klasy. Drużyna z powiatu chełmińskiego ograła rezerwy Wdy 2:0 po bramkach Jakuba Górskiego (17. minuta) i Pawła Gorala (53. minuta).

Rewanż w Świeciu 27 czerwca o godz. 17.15.

fot. ilustracyjne

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości