28 czerwca (niedziela) Centrum Rekreacji i Wypoczynku Deczno będzie zamknięte. Zarząd Vistula-Park Świecie wydał komunikat w tej sprawie
Jak wyjaśnia Vistula-Park Świecie tego dnia Centrum Rekreacji i Wypoczynku Deczno będzie zamknięte ze względu na wynajem całego ośrodka firmie zewnętrznej.
- Tego dnia odbędzie się duże wydarzenie branżowe z udziałem ponad 500 osób z całej Polski – czytamy w wydanym oświadczeniu. - To dla nas wielka nobilitacja, że duża firma zdecydowała się zorganizować taki event właśnie w naszym ośrodku. Rozmowy w tej sprawie były podejmowane kilka miesięcy temu i wtedy zapadła decyzja o zawarciu stosownej umowy. Zdajemy sobie sprawę z niedogodności, jakie się z tym wiążą, szczególnie w obliczu zapowiadanych upałów, za co serdecznie przepraszamy i prosimy o zrozumienie. Wierzymy jednak, że organizacja tego typu eventu będzie doskonałą okazją do promocji gminy i jej walorów turystycznych, a goście, którzy wezmą udział w wydarzeniu, zachęceni nowym ośrodkiem w przyszłości wrócą do CRiW Deczno.
Jednocześnie Zarząd Vistuli zapewnia, że jest to jedyny taki przypadek w sezonie 2026, a kolejne imprezy sportowe i rozrywkowe będą adresowane do mieszkańców gminy.
Fot. Centrum Rekreacji i Wypoczynku Deczno
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
W skrócie: "Mieszkańcy Gminy Świecie niech się bujają" i upały spędzają gdzie indziej.
Razem z plażą? Mają łeb do interesów zamykając Deczno przy 40 stopniowym upale, brawo dla władz, oby tak dalej
Wiadomo, pieniądz przemówił HAHAHA
Jakieś jaja !!! Obiekt publiczny, wybudowany za kilkadziesiąt milionów z publicznych środków i min. z podatków mieszkańców gminy Świecie - dla Świecia niedostępny. Zamknąć cały obiekt łącznie z plażą a goście oczywiście w transakcji wiązanej będą spać w Vistula hotel ale już w gorszych warunkach. Podpowiedź...czas teraz sobie hotel przerobić na 5* z podatków mieszkańców.
I tak wejdę za moje podatki to nie będzie żadne urzędnik decydował czy możemy tam wejść .
Państwo w państwie, 500 osób, będzie do czego wracać?
W skrócie: "Mieszkańcy Gminy Świecie niech się bujają" i upały spędzają gdzie indziej.
Razem z plażą? Mają łeb do interesów zamykając Deczno przy 40 stopniowym upale, brawo dla władz, oby tak dalej
Wiadomo, pieniądz przemówił HAHAHA