W Wielkim Komorsku odbył się Zjazd Gminny ZOSP RP w Warlubiu. W wydarzeniu wzięli udział delegaci i przedstawiciele wszystkich jednostek OSP z terenu gminy, ustępujący zarząd oraz zaproszeni goście
- Podczas zjazdu podsumowano pięcioletnią kadencję władz gminnych ZOSP RP a także omówiono działalność jednostek OSP – informuje Gmina Warlubie. - Szczególną uwagę zwrócono na zaangażowanie druhów w życie lokalnej społeczności oraz ich nieocenioną rolę w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy – dodają urzędnicy.
Szczególnym momentem było również złożenie podziękowań długoletniemu Prezesowi Oddziału Gminnego ZOSP RP w Warlubiu, druhowi Januszowi Adamskiemu, za wieloletnią pracę, zaangażowanie oraz wkład w rozwój ochotniczego pożarnictwa na terenie gminy.
W ramach wyborów nowych władz Oddziału Gminnego ZOSP RP w Warlubiu funkcję Prezesa powierzono druhowi Zbigniewowi Kuchczyńskiemu, natomiast stanowisko Komendanta Gminnego objął druh Adam Szulca.
Fot. Gmina Warlubie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze