W ubiegły weekend w wielu miejscach regionu obchodzono Noc Świętojańską. Tak też było w Dragaczu. Konkretnie na punkcie widokowym przy Wiśle
Było coś do zjedzenia, warsztaty plecenia wianków, warsztaty artystyczne dla najmłodszych, grill, strefa relaksu oraz zabawa taneczna.
Głównym organizatorem wydarzenia był GOKSiR Górna Grupa. Nie obyło się bez pomocy wielu partnerów.
Fot. GOKSiR Górna Grupa
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze