W najbliższą niedzielę (28 czerwca) Centrum Rekreacji i Wypoczynku Deczno będzie nieczynne. Zarząd Vistuli przygotował alternatywę
Przypomnijmy, że tego dnia Centrum Rekreacji i Wypoczynku Deczno będzie zamknięte ze względu na wynajem całego ośrodka firmie zewnętrznej. Zarząd Vistuli zapewnia, że jest to jedyny taki przypadek w sezonie 2026, a kolejne imprezy sportowe i rozrywkowe będą adresowane do mieszkańców gminy.
Decyzja ta spotkała się z falą negatywnych komentarzy. Tym bardziej, że na niedzielę zapowiadane są silne upały.
Vistula zareagowała na nieprzychylne komentarze. Po konsultacjach z burmistrzem Świecia Krzysztofem Kułakowskim, podjęto decyzję o uruchomieniu specjalnej akcji w Parku Wodnym w Świeciu. Zaoferowano jedną darmową godzinę zabawy i relaksu w Parku Wodnym dla każdego odwiedzającego. Akcja skierowania jest do wszystkich mieszkańców oraz gości szukających ochłody w upalny dzień.
Fot. Park Wodny w Świeciu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Widzę że psychiatryku to by się przydał z godziną otwarcia za free a nie basen ???? już widzę jak stado ludzi mieści się z dziećmi na basenie aż 1 h zamiast kilku nad jeziorkiem .... Jeszcze w gratisie smród od MONDI
Jedna godzina!? Żarty. Robią z mieszkańców żarty i to bardzo delikatnie pisząc. Dosłownie żenada. Odliczając wejście i wyjście z dziećmi to zostaje pół godziny kąpieli. Ż E N A D A ! ! !
Wyobraźni nie wystarczyło ? Wygrała chciwość ? Być może w terminie kiedy wynajmowano Deczno komuś komercyjnemu nie było wiadomo jaki będzie upał, ale do diabła było wiadomo że to pierwszy weekend wakacji !!! Potem obiecanki cacanki , to skierujcie tych pięćset osób do parku wodnego . Co nie zmieszczą się? a tych kilka tysięcy potencjalnych chętnych na Deczno ma się zmieścić , decydenci jesteście chorzy na brak empatii. Przypominam że Inwestycja w Deczno miała być dla mieszkańców Świecia i powiatu, jak dla mnie osoby zarządzające powinny poszukać sobie innego zajęcia .
Widzę że psychiatryku to by się przydał z godziną otwarcia za free a nie basen ???? już widzę jak stado ludzi mieści się z dziećmi na basenie aż 1 h zamiast kilku nad jeziorkiem .... Jeszcze w gratisie smród od MONDI
Jedna godzina!? Żarty. Robią z mieszkańców żarty i to bardzo delikatnie pisząc. Dosłownie żenada. Odliczając wejście i wyjście z dziećmi to zostaje pół godziny kąpieli. Ż E N A D A ! ! !
Wyobraźni nie wystarczyło ? Wygrała chciwość ? Być może w terminie kiedy wynajmowano Deczno komuś komercyjnemu nie było wiadomo jaki będzie upał, ale do diabła było wiadomo że to pierwszy weekend wakacji !!! Potem obiecanki cacanki , to skierujcie tych pięćset osób do parku wodnego . Co nie zmieszczą się? a tych kilka tysięcy potencjalnych chętnych na Deczno ma się zmieścić , decydenci jesteście chorzy na brak empatii. Przypominam że Inwestycja w Deczno miała być dla mieszkańców Świecia i powiatu, jak dla mnie osoby zarządzające powinny poszukać sobie innego zajęcia .