Wczoraj (24 czerwca) strażacy musieli interweniować na przystanku kolejowym w Rosochatce (pow. tucholski)
Tuż przed godz. 17 służby zostały zaalarmowane o pożarze wagonu na przystanku kolejowym w Rosochatce (gm. Śliwice, pow. tucholski). Jak przekazali strażacy z wagonu wydostawał się dym. Na miejsce skierowano sześć zastępów straży pożarnej. Pasażerowie bezpiecznie ewakuowali się z wagonu przed przybyciem służb. Nikt nie został poszkodowany i nikt nie wymagał pomocy medycznej.
Szynobus obsługiwał trasę Bydgoszcz-Czersk. Wnętrze pojazdu zostały częściowo spalone.
fot. OSP Śliwice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze