Reklama

Pożar wagonu. Interwencja straży na przystanku kolejowym

Wczoraj (24 czerwca) strażacy musieli interweniować na przystanku kolejowym w Rosochatce (pow. tucholski)

Tuż przed godz. 17 służby zostały zaalarmowane o pożarze wagonu na przystanku kolejowym w Rosochatce (gm. Śliwice, pow. tucholski). Jak przekazali strażacy z wagonu wydostawał się dym. Na miejsce skierowano sześć zastępów straży pożarnej. Pasażerowie bezpiecznie ewakuowali się z wagonu przed przybyciem służb. Nikt nie został poszkodowany i nikt nie wymagał pomocy medycznej.

Szynobus obsługiwał trasę Bydgoszcz-Czersk. Wnętrze pojazdu zostały częściowo spalone.

fot. OSP Śliwice

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości