W dniach 10-12 lipca boisko przy Publicznej Szkole Podstawowej w Warlubiu stanie się miejsce „Warlubiady”. Wystąpią m.in. znane zespoły disco polo
„Warlubiada” to nowa nazwa cyklicznych lipcowych obchodów Gminy Warlubie. - To nazwa, która w prosty, atrakcyjny i łatwo zapadający w pamięć sposób nawiązuje do naszej gminy – informuje Urząd Gminy w Warlubiu. - Dodatkowym argumentem przemawiającym za wyborem tej nazwy był fakt, że pojawiła się ona aż w 5 zgłoszonych propozycjach, co pokazuje, że zdobyła uznanie mieszkańców.
Rozpoczęcie „Warlubiady” 10 lipca o godz. 16. Będą występy artystyczne, strefa dla dzieci, foodtrucki, muzyczna zabawa z dj-em. O godz. 20 wystąpi zespół Piękni i Młodzi Magdalena Narożna. Zakończenie imprezy tanecznej o godz. 1.
W sobotę trwać będą obchody 125-lecia miejscowej OSP. Całość rozpocznie się o godz. 13.30 od mszy świętej polowej na stadionie. Gwiazdami wieczoru będzie zespół Cmasutra oraz DJ Twins Chojnackie.
12 lipca na stadionie zostanie przeprowadzony turniej sołectw.

fot. profil Fb Camasutra
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze