Mistrzostwa Polski Policji w Tenisie Stołowym zakończyły się dla aspirant Małgorzaty Sadowskiej-Śpicy zdobyciem najwyższego miejsca na podium. Funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Świeciu przez wiele lat związana była z tą dyscypliną. Na brawa zasługuje również emerytowany policjant – Maciej Rakowicz, który w kategorii indywidualnej mężczyzn – Weteran zajął II miejsce. Mundurowi reprezentujący jednostki Policji z całego kraju przez dwa dni rywalizowali ze sobą, prezentując wysoki poziom sportowy i zaangażowanie
Policjantka Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świeciu, aspirant Małgorzata Sadowska-Śpica, odniosła wielki sukces zajmując I miejsce w Mistrzostwach Polski Policji w Tenisie Stołowym. W rozegranym w Stargardzie turnieju (19-21 czerwca) już po raz drugi miała okazję zmierzyć się z mundurowymi z całego kraju. Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy reprezentowali również asp. szt. Robert Dudkowski, asp. Krystian Marczak oraz emerytowani policjanci – Maciej Rakowicz i Jacek Lutowski.
Już pierwsze mecze pokazały, że Małgorzata Sadowska-Śpica może powalczyć o bardzo dobry wynik. Z rywalkami radziła sobie znakomicie. Policjantka w meczu o złoto spotkała się z rywalką z Łodzi. Pomimo, iż nie była faworytką spotkania, odniosła zwycięstwo zajmując I miejsce w kraju. To niewątpliwie wielki sukces.
Funkcjonariuszka od 7. roku życia trenowała w klubie sportowym „Luks” w Chełmnie. Chociaż od wielu lat nie jest czynną zawodniczą, gra jest dla niej nie tylko sportową rywalizacją, ale przede wszystkim wieloletnią pasją.
Gratulujemy również sukcesu Maciejowi Rakowiczowi – emerytowanemu policjantowi KPP w Świeciu, który po zaciętej rywalizacji w kategorii indywidualnej mężczyzn – Weteran stanął na II miejscu podium.
fot. KPP Świecie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze