Reklama

Rozbudowa szkoły w Gródku. Inwestycja zakończona [ZDJĘCIA]

Zakończyła się inwestycja polegająca na rozbudowie Szkoły Podstawowej w Gródku (gm. Drzycim)

Dzięki przeprowadzonej inwestycji powstał oddział przedszkolny, a także zagospodarowany został pobliski teren. Koszt inwestycji to ponad 2 mln 500 tys. zł. Gmina na ten cel pozyskała wsparcie finansowe w kwocie 1 mln 785 tys. zł.

- W ramach zadania powstały nowe sale przedszkolne dla 3, 4 i 5 latków wraz z umeblowaniem i łazienkami oraz szatnią – informuje Gmina Drzycim. - Grupą docelową projektu są dzieci w wieku przedszkolnym mieszkające na terenie gminy Drzycim – dodają urzędnicy.

Wykonawcą inwestycji była Firma Projektowo Wykonawcza „Obiekt” Gabriela Sala z Grudziądza.

Reklama

Inwestycja wiązała się z rozbudową wzdłuż elewacji frontowej budynku. Nowy segment przedszkola przylega do szczytowej ściany głównego budynku szkoły. Zaprojektowano budynek parterowy, niepodpiwniczony, przykryty dachem płaskim o prostej bryle na planie prostokąta. Przedszkole połączone jest ze szkołą holem wejściowym (łącznikiem). Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 311,91 m2.

Fot. Gmina Drzycim

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości