Reklama

Strażacy w turbinie wiatrowej. Przeprowadzono szkolenie [ZDJĘCIA]

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu wzięli udział w szkoleniu „Safety Drill” na farmie wiatrowej. Szkolenie zostało zrealizowane na zlecenie firmy QAIR i było dedykowane służbom ratowniczym

- Instruktorkami była silna ekipa z WINDHUNTER – informuje KP PSP w Świeciu. - Całość została podzielona na dwie części. W pierwszej omówiono budowę turbiny wiatrowej, zasady jej działania oraz zagrożenia, jakie mogą występować podczas pracy. W drugiej części szkolenia mieliśmy okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce – dodają strażacy.

Strażacy dziękują organizatorom za zaproszenie, możliwość uczestnictwa oraz poszerzenia wiedzy na temat turbin wiatrowych.

Fot. KP PSP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości