Reklama

Po raz 19. zagrali dla śp. Jarka Kwiatkowskiego [ZDJĘCIA]

23/07/2018 21:11
W sobotę na stadionie w Przechowie odbył się 19. Memoriał im. Jarosława Kwiatkowskiego w piłce nożnej

Mecz rozegrali druhowie z OSP Przechowo i Oldboje Świecie. Grano 2x 30 minut. Kibice zobaczyli dwa gole, oba strzelili goście. Oldboje wygrali 2:0 (1:0), a autorami bramek byli Michał Michta i Robert Roszak.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości