Reklama

Nagrodzone przez wojewodę za niesienie pomocy poszkodowanym podczas sierpniowej nawałnicy [KOMUNIKAT]

28/11/2017 09:19
Pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeciu otrzymały nagrody za niesienie pomocy mieszkańcom gminy Sośno, poszkodowanym podczas sierpniowej nawałnicy

Osoby nagrodzone to Katarzyna Manikowska-Plackowska, Lucyna Grzela, Małgorzata Jesionowska, Izabela Gackowska, Olga Liwicka, Alicja Statkiewicz oraz Hanna Kania. 15 listopada w imieniu pracowników OPS kierownik Marzena Brac odebrała podziękowania od Mikołaja Bogdanowicza, wojewody kujawsko-pomorskiego.

fot. Urząd Miejski w Świeciu

Źródło: Urząd Miejski w Świeciu
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości