Reklama

Tadzio Zawitowski był z Lechią Gdańsk na obozie w Lizbonie

Zawodnik Wdy ‘2010 Świecie Tadeusz Zawitowski ma za sobą kolejne treningi i obozy sportowe z rówieśnikami z Lechii Gdańsk

Przypomnijmy, że od zeszłego roku zdolny 11-letni piłkarz z Chełmna trenuje jednocześnie w dwóch klubach. Jest zawodnikiem Wdy Świecie grając w zespole młodzika młodszego (rocznik 2010) prowadzonym przez Karola Maliszewskiego. Dwa razy w tygodniu jeździ na treningi do Lechii Gdańsk (rocznik 2011). Ostatnio z kolegami z Gdańska był na obozie sportowym w Portugalii.

- W dniach 18-25 marca Lechia przebywała w Lizbonie – informuje ojciec zawodnika Piotr Zawitowski. - Na obozie oprócz treningów i zwiedzania chłopacy zagrali też kilka meczów – m.in. z Pogonią Szczecin, Sportingiem Lizbona, Benficą Lizbona i Śląskiem Wrocław. Dla Tadzia było to bardzo duże doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości. Syn najczęściej grał w środku pola i na skrzydle.

Reklama

Od poniedziałku wychowanek Wdy trenuje w macierzystym klubie, ale już 9-10 kwietnia ponownie ubierze trykot Lechii Gdańsk, bo zagra w turnieju Gdańsk Cup '2022 Elite z udziałem m.in. Cracovii Kraków, Arki Gdynia, UKS Gol Brodnica i Pogoni Szczecin. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości