Reklama

Siatkarki Jokera znów przegrały z beniaminkiem z Tarnowa [ZDJĘCIA, WIDEO]

18/02/2018 16:17
Miała być wygrana i awans na 6. miejsce. Tymczasem rewanż z Grupą Azoty PWSZ Jedynka Tarnów nie udał się Jokerkom. Ponownie przegrały z nią po tie-breaku

W meczu 20. kolejki I ligi siatkówki kobiet Joker Mekro Energoremont Świecie przegrał z Grupą Azoty PWSZ Tarnów 2:3 (25:18, 22:25, 21:25, 25:22, 13:15). Świecianki po raz kolejny w tym sezonie nie potrafiły wygrać trzeciego spotkania z rzędu. W sobotę popełniły znacznie więcej błędów w ataku od rywalek, co zaważyło na porażce. Do końca sezonu zasadniczego pozostały dwie kolejki.

https://www.youtube.com/watch?v=_1Kq7bEMM2c&t=273s

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości