Reklama

W Decznie odbyły się mistrzostwa województwa strażaków w siatkówce plażowej. Rywalizowało 16 drużyn

W ubiegłą środę w Decznie przeprowadzone zostały mistrzostwa województwa strażaków w siatkówce plażowej

Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn. Po zaciętych rozgrywkach zwycięzcą turnieju została drużyna KP PSP Radziejów. W uroczystości zakończenia uczestniczyli kpt. Piotr Michałowski w imieniu Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP oraz st. bryg. Paweł Puchowski Komendant Powiatowy PSP w Świeciu.

Najlepszym zawodnikom wręczono puchary, medale i dyplomy.

Wyniki:

1 miejsce - KP PSP Radziejów

2 miejsce - KM PSP Bydgoszcz

3 miejsce - KM PSP Inowrocław

4 miejsce - KP PSP Aleksandrów Kujawski

5 miejsce - KP PSP Chełmno

Reklama

6 miejsce - KM PSP Włocławek

7 miejsce - KM PSP Grudziądz

8 miejsce - KP PSP Tuchola

9 miejsce - KP PSP Świecie I

10 miejsce - KM PSP Toruń

11 miejsce - KP PSP Golub Dobrzyń

12 miejsce - KP PSP Brodnica

13 miejsce - KP PSP Świecie II

14 miejsce - KP PSP Wąbrzeźno I

15 miejsce - KW PSP Toruń

16 miejsce - KP PSP Wąbrzeźno II

fot. KP PSP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości