Reklama

Reprezentacja Policji zajęła trzecie miejsce w MP. W składzie znaleźli się mundurowi ze Świecia

W sobotę 1 kwietnia rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych o Puchar Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Futsalu. Do Reprezentacji powołanie otrzymało dwóch funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu

Mł. asp. Damian Ejankowski i sierż. Sebastian Wiśniewski reprezentowali Policję na Mistrzostwach, wraz z Reprezentacją osiągnęli bardzo dobry wynik zajmując 3 miejsce w turnieju. W rozgrywkach grupowych nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce. W niedzielnym półfinale po bardzo emocjonującym spotkaniu przegrała z Wojskiem 3:2. W finale pocieszenia Policja pokonała reprezentację Straży Granicznej 2:1 i zajęła ostatecznie 3 miejsce. W zawodach wzięło udział 7 drużyn - 98 zawodników m.in. z Wojska, Służby Więziennej, Służby Ochrony Państwa, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej , Służby Celno-Skarbowej oraz Policji.

Źródło: KPP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości