Reklama

Po awarii w Nowem. Nie wszyscy mają jeszcze dostęp do wody

Przez kilkadziesiąt godzin służby pracowały nad zlokalizowaniem, a następnie usunięciem awarii na sieci wodociągowej w Nowem

Przerwa w dostawie wody nastąpiła w poniedziałek rano. Przez pewien okres wody nie miało całe miasto oraz obszary wiejskie. Był problem z lokalizowaniem miejsca wystąpienia awarii. Sprowadzono też specjalistyczny sprzęt. Wczoraj w godzinach wieczornych władze przekazały, że awaria została usunięta. Jednocześnie poproszono, aby wszelkie problemy zgłaszać bezpośrednio do PUM.

Na potrzeby mieszkańców ulic objętych uszkodzeniem zakupiono i przekazano do dystrybucji 900 butelek wody po 1,5 litra i 270 butelek wody po 5 l. Na potrzeby służb kierujących ruchem zakupiono ciepłe posiłki oraz ciepłe napoje.

Reklama

- Rano na terenie Nowego wody brakowało w 7 budynkach, dwie ekipy Przedsiębiorstwa Usług Miejskich pracują nad sprawdzeniem przyczyn i rozmrażaniem rur – informuje Urząd Gminy w Nowem.

Fot. Gmina Nowe

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości