Reklama

Młodzi piłkarze Wdy Świecie wygrywają turniej w Dzierżoniowie. Strzelili rywalom 31 bramek

Wda Świecie (rocznik 2013) wygrała turniej piłkarski w Dzierżoniowie

Młodzi piłkarze udanie zakończyli rok wygrywając turniej w Dzierżoniowie. Drużyna pod wodzą Damiana Raniszewskiego i Damiana Rybackiego w świetnym stylu przebrnęła przez fazę grupową, a następnie z kompletem zwycięstw wygrała grupę złotą, triumfując w całym turnieju. Świecianie strzelili rywalom 31 bramek. Stracili zaledwie pięć.

Komplet wyników:

Wda Świecie - OKS Olesno 1:1

Wda Świecie - Iskra Kochlice 5:0

Wda Świecie - Karkonosze Jelenia Góra 4:0

Wda Świecie - AMP Bolesławiec 9:0

Wda Świecie - AP Chojnik Jelenia Góra 3:0

Reklama

Wda Świecie - MKS Myszków 4:1

Wda Świecie - OKS Olesno 2:1

Wda Świecie - Lechia Dzierżoniów 3:2

- Oprócz zmagań na boisku nasza drużyna miała też czas na zabawę, relaks i integrację – relacjonują trenerzy. - Na turnieju nasze pociechy miały oczywiście wsparcie w postaci niezastąpionych rodziców, którzy wspierali naszą drużynę głośnym dopingiem – dodają.

fot. Wda Świecie

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości