Reklama

Joker Mekro Energoremont Świecie przegrał po tie-breaku z Radomką [ZDJĘCIA, WIDEO]

08/10/2017 17:22
Nie udała się inauguracja czwartego sezonu w I lidze siatkarkom ze Świecia. W sobotę ponownie lepsze od nich okazały się zawodniczki z Radomia

W 1. kolejce sezonu 2017/18 Joker Mekro Energoremont Świecie uległ E. Leclerc Radomka Radom 2:3 (18:25, 25:13, 21:25, 25:21, 8:15). To trzecia porażka z tą drużyną w ciągu miesiąca, a druga w meczu o stawkę.

https://youtu.be/nvoRMzuzcJE

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości