Reklama

I Letni Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Świecia [ZDJĘCIA, WIDEO]

19/07/2017 10:22
W niedziele w Ośrodku Wypoczynkowym "Deczno" w Sulnówku odbył się I Letni Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Świecia

Do rywalizacji przystąpiło siedem par żeńskich i siedem męskich. U pań triumfowały Agata Trybuła/Kasia Wenerska (Świecie). Z kolei u mężczyzn zwyciężyli Miłosz Szwaba/Błażej Płomiński (Chełmno, Unisław).



Więcej o turnieju jutro w tygodniku "Nowe Świecie".

https://www.youtube.com/watch?v=TjdWdhw0FWQ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości