Reklama

Derby w "okręgówce" dla Toru Laskowice [ZDJĘCIA, WIDEO]

24/03/2018 17:30
W meczu 17. kolejki klasy okręgowej Start/Eco-Pol Pruszcz przegrał z Torem Laskowice 1:2 (0:1)

Derby powiatu gościnnie rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świeciu. Do przerwy laskowiczanie prowadzili po golu z rzutu karnego Przemysława Kozickiego (patrz filmik). W 56. min. na 2:0 podwyższył Mikołaj Prybiński. Wynik ustalił w 83. min. Jakub Krukowski. Tor przerwał serię ośmiu porażek z rzędu.

https://youtu.be/WsmhxaD6l00



 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości