Reklama

Arkadiusz Gwizdała skradł show na Mariankach [FILM, FOTO]

07/07/2018 18:04
Wczoraj (6 lipca) na boisku osiedlowym Marianki przy ul. Żwirki i Wigury w Świeciu odbył się piknik „Wakacje w rytmie disco”. Mieszkańcy nie zawiedli i licznie stawili się na wspólnej zabawie. Na scenie zaprezentowali się młodzi artyści z SOK Stokrotka. Sporą furorę wywołał również pokaz Arkadiusza Gwizdały i Juliusa. Zabawa trwała do północy 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości