Reklama

Złodzieje elektronarzędzi wpadli w ręce policjantów. Włamali się w Przysiersku

27/09/2018 14:25
Wiertarkę, szlifierkę i mieszadło odzyskali policjanci ze Świecia, zostaną oddane właścicielowi. Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia

Do zdarzenia doszło w Przysiersku (gm. Bukowiec), w nocy z 21 na 22 września 2018r.

Funkcjonariusze, w toku prowadzonych działań, ustalili sprawców. Wczoraj (26 września) zatrzymali trzech mężczyzn z powiatu świeckiego. 19 i 26-leni bracia tego samego dnia usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. 34-latek, u którego w wyniku przeszukania policjanci znaleźli wiertarkę, szlifierkę i mieszadło, został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Dzisiaj (27 września) najstarszy ze sprawców również usłyszał zarzut. Mężczyznom za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawiania wolności.

Źródło: KPP w Świeciu 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości