Reklama

Wyprzedzał na ciągłej w Warlubiu. Po zderzeniu czołowym trzy osoby trafiły do szpitala

28/09/2017 14:39

W Warlubiu kierujący audi podczas manewru wyprzedzania, przekroczył linię ciągłą i zderzył się czołowo   z jadącym z przeciwka vw transporterem. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala


Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj   (27.09.17) o godzinie 17:50 w Warlubiu  na drodze krajowej nr 91. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świeckiej komendy ustalili, że 32-letni kierujący audi, mieszkaniec powiatu nakielskiego, wykonując manewr wyprzedzania pod wzniesienie na prostym odcinku drogi, przekroczył linię ciągłą zjeżdżając na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem vw transporter. Jechał nim 45-letni mieszkaniec powiatu świeckiego wraz z 36-letnim mieszkańcem powiatu starogardzkiego. Wszyscy trzej mężczyźni zostali z obrażeniami ciała przewiezieni do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. 

Reklama

Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Za   stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali kierującemu audi prawo jazdy. Postępowanie prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.


Źródło: KPP w Świeciu
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości