Reklama

Wpadł, bo w domu miał 42 gramy marihuany

22/06/2018 12:26
Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 36-letniemu mieszkańcowi powiatu świeckiego, u którego kryminalni znaleźli narkotyki

Wczoraj (21 czerwca) świeccy kryminalni ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Świecie, mogą znajdować się narkotyki. Policjanci będąc na miejscu, podczas przeszukania ogrodu, zabezpieczyli woreczek z suszem roślinnym o wadze 42 gram. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Świeciu
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości