Reklama

Wjechał prosto w płot, bo był pijany

25/09/2018 14:14
20-letni mieszkaniec gminy Drzycim wjechał w ogrodzenie w Laskowicach (gm. Jeżewo). Miał 2,3 promila

Do zdarzenia doszło w sobotę (22 września) ok. godz. 2.15 w Laskowicach. 20-letni mężczyzna jechał nissanem almerą. Jechał jednak na podwójnym gazie przez co wjechał w ogrodzenie jednej z przydrożnych posesji. Na miejsce przyjechał policyjny patrol. Oprócz zdemolowanego płotu, w którym zaparkowany był samochód, policjanci znaleźli też pijanego kierowcę. Mężczyzna „wydmuchał” ponad 2,3 promila. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i osadzili w policyjnym areszcie.
Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 15 lat. Odpowie również za popełnione wykroczenie.

Źródło: KPP w Świeciu
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości