Reklama

Wda Świecie przegrała z beniaminkiem z Gniezna [ZDJĘCIA, WIDEO]

06/10/2018 21:46
Wciąż nie wiedzie się piłkarzom Wdy Świecie. Dziś przegrali oni czwarty mecz z rzędu, a w sumie piąty w sezonie

W spotkaniu 10. kolejki III ligi Wda Świecie uległa Mieszkowi Gniezno 0:1 (0:1). Gola w 35. min. strzelił Damian Pawlak. Sędziowie nie uznali obu zespołom po jednej bramce dopatrując się pozycji spalonych. Goście przez 30 minut grali w osłabieniu, ale nasi piłkarze tego nie wykorzystali. Wda pozostanie po tym weekendzie w strefie spadkowej.

https://youtu.be/u4NzT8WQB14

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości