Reklama

W Wielką Sobotę, w wypadku samochodowym zginęła kobieta

18/04/2017 13:43

W Świętem (powiat świecki) na drodze krajowej nr 5 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia się dwóch pojazdów osobowych zginęła 73-letnia kobieta


W sobotę (15.04.2017) ok godziny 14:45 w miejscowości Święte na drodze krajowej nr 5, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 73-letni kierujący samochodem osobowym peugeot, na łuku drogi, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem. W wyniku zderzenia się pojazdów śmierć na miejscu poniosła 73-letnia pasażerka peugeota. Trzej mężczyźni podróżujący oplem oraz kierujący peugeotem zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Reklama

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.



Źródło: KPP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości