Reklama

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gminie Jeżewo [KOMUNIKAT]

08/09/2017 11:55
Z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury z dniem 3 października 2017 r. w ramach Regionalnej Sieci Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki rozpoczyna działalność UTW Filia w Jeżewie

Wszyscy słuchacze (osoby, które złożyły deklaracje wzięcia udziału w zajęciach) są zapraszeni 3 października na godz. 16:30 do sali Domu Kultury w Jeżewie na Uroczystą Inaugurację UTW Filia Jeżewo połączoną z Inauguracją roku akademickiego 2017/18.

W trakcie spotkania: uroczyste podpisanie aktu powołania UTW WSG w Jeżewie, złożenie uroczystego ślubowania przez słuchaczy UTW i wręczenie im indeksów, wystąpienia przedstawicieli władz lokalnych, a także pierwszy inauguracyjny wykład prof. WSG dr inż. Cezarego Kościelaka.
(Termin uiszczania opłat przedłużony do końca września).

Źródło: Gmina Jeżewo
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości