Reklama

Ukradł portfel będąc w ogródku piwnym

30/05/2017 14:34

Kradzieżą portfela z pieniędzmi i dokumentami zakończyło się spotkanie towarzyskie w jednym z ogródków piwnych na terenie Nowego. Dzięki pracy dzielnicowego został ustalony sprawca. 61-latek usłyszał zarzut zaboru mienia


Do zdarzenia doszło w sobotę  (27 maja), w godzinach popołudniowych, na terenie jednego z ogródków piwnych w Nowem. Sprawca wykorzystał nieuwagę 73-letniego znajomego i ukradł  mu portfel z pieniędzmi i kartą płatniczą. Podjęte działania i ustalenia dzielnicowego z Komisariatu Policji w Nowem doprowadziły do 61-letniego mieszkańca gminy Nowe. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Policjantom udało się odzyskać część łupu. Resztę sprawca wydał w sklepie na zakupy.

Reklama

Amator cudzych rzeczy, wczoraj (29 maja), usłyszał zarzut zaboru mienia w celu przywłaszczenia. Teraz za przestępstwo to grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KPP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości