Reklama

U 18-latka znaleźli narkotyki

09/11/2017 13:54

3 lata pozbawienia wolności może grozić 18-latkowi, u którego policja znalazła 6 gram amfetaminy


Dzisiaj (09 listopada) świeccy kryminalni ustalili, że 18-letni mieszkaniec Świecia może posiadać narkotyki. Rano funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania. Podczas przeszukania odzieży mundurowi znaleźli przy mężczyźnie, woreczek strunowy, a w nim ponad 6 gram białego proszku. Wstępne badania wykazały, że to amfetamina.


Policjanci z zatrzymanym udali się do komendy w Świeciu. 18-latek usłyszał już zarzut posiadania substancji psychotropowej. Teraz może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KPP w Świeciu
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości