Reklama

Spotkanie wigilijne organizowane przez Mieszkania Wspomagane oraz Dzienny Dom Pomocy w Świeciu. Podzielono się opłatkiem

Wczoraj w Centrum Rekreacji i Wypoczynku Deczno odbyło się spotkanie wigilijne organizowane przez Mieszkania Wspomagane oraz Dzienny Dom Pomocy w Świeciu, integrujące lokalną społeczność i podopiecznych placówek wsparcia

O godzinie 10:00 uczestnikom przekazane zostały świąteczne życzenia, a następnie odbyły się rozmowy w świątecznej atmosferze.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in.:

Sławomir Siemaszko – Zastępca Burmistrza Świecia

Dariusz Guz – Zastępca Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej

Marcin Sarnecki – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świeciu

Joanna Stolarska- Kurowska – Kierownik Mieszkań Wspomaganych.

źródło: swiecie.eu

fot. Rafał Skoczylas

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości