Reklama

Rolnicy z gminy Warlubie dziękowali za plony. Za nami dożynki w Płochocinie [ZDJĘCIA]

1 września w Płochocinie odbyły się dożynki gminy Warlubie. Oprócz części oficjalnej przygotowano też występy artystyczne i atrakcje dla dzieci

Najpierw odbyła się msza święta w kościele. Następnie korowód dożynkowy przeszedł na plac przy świetlicy. - Jak co roku, Panie z Kół Gospodyń Wiejskich oraz Sołectwa z terenu naszej gminy włożyły nieoceniony wkład w organizacje dożynek – informują organizatorzy. - Przygotowano pyszne jedzenie, piękne dekoracje oraz przyciągające uwagę stoiska. Dożynki uświetniły występy zespołu Burczybasy oraz chóru kameralnego z Warlubia. Dla najmłodszych uczestników przygotowano animacje, gry oraz ciekawe zabawy – dodają.

Fot. GOKSiT Warlubie

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości