Reklama

Pielęgniarki z Nowego Szpitala w Świeciu zostały odznaczone. „Nienaganna postawa etyczna”

Odznaczenie Złoty Czepek za wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych, współdziałanie na rzecz integrowania środowiska zawodowego oraz nienaganną postawę etyczną otrzymały pielęgniarki z Grupy Nowy Szpital w Świeciu: Wioletta Gosieniecka, Małgorzata Grabska, Andżelika Krzemińska, Agnieszka Murawska oraz położna – Mirosława Nowicka

"Złoty Czepek" jest symbolem uznania i szacunku dla pracy pielęgniarek i położnych, którzy swoją postawą i działaniami promują wysokie standardy zawodowe i etyczne. Odznaczenie to jest nadawane w trakcie uroczystych obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej.

Gratulujemy!

Fot. Grupa Nowy Szpital

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    J - niezalogowany 2026-05-11 12:56:48

    To chyba jakaś kpina patrząc na niektóre z tych pań i wiedząc jak wykonują swoją pracę. Kto zadecydował o wystawieniu tych pań jako odpowiednich do takiej nagrody i kto decydował o przyznaniu tych nagród?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • W. - niezalogowany 2026-05-11 16:01:11

    Dobre pytanie.

    • Zgłoś wpis
  • Misia - niezalogowany 2026-05-11 17:06:24

    Ciekawe kto glosował ? Szok niestety ????

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości