Odznaczenie Złoty Czepek za wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych, współdziałanie na rzecz integrowania środowiska zawodowego oraz nienaganną postawę etyczną otrzymały pielęgniarki z Grupy Nowy Szpital w Świeciu: Wioletta Gosieniecka, Małgorzata Grabska, Andżelika Krzemińska, Agnieszka Murawska oraz położna – Mirosława Nowicka
"Złoty Czepek" jest symbolem uznania i szacunku dla pracy pielęgniarek i położnych, którzy swoją postawą i działaniami promują wysokie standardy zawodowe i etyczne. Odznaczenie to jest nadawane w trakcie uroczystych obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej.
Gratulujemy!
Fot. Grupa Nowy Szpital
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To chyba jakaś kpina patrząc na niektóre z tych pań i wiedząc jak wykonują swoją pracę. Kto zadecydował o wystawieniu tych pań jako odpowiednich do takiej nagrody i kto decydował o przyznaniu tych nagród?
Dobre pytanie.
Ciekawe kto glosował ? Szok niestety ????
takie komentzre sa nie na miejscu. osobiście znam te panie, wiem jaka ta praca jest trudna, a mimo to, te kobiety są sympatyczne i gotowe do pomocy
Nie które zawsze spadną na 4 łapy
Standarty z ????
To chyba jakaś kpina patrząc na niektóre z tych pań i wiedząc jak wykonują swoją pracę. Kto zadecydował o wystawieniu tych pań jako odpowiednich do takiej nagrody i kto decydował o przyznaniu tych nagród?
Dobre pytanie.
Ciekawe kto glosował ? Szok niestety ????