Reklama

Nawałnica przeszła przez gminę Osie. Jedno ze złamanych drzew spadło na dom

Dzisiaj, 28 lipca około godz. 15 przez trasę Osie - Tleń przeszła nawałnica. Połamane drzewa spowodowały ogromne szkody.

- Cały czas odbieramy zgłoszenia - mówi mł. bryg. Paweł Puchowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Świeciu. - Mamy ich już 40, może 50. Chodzi głównie o połamane konary drzew - dodaje.

Jedno z drzew przewróciło się na dom we Wierzchach. Inne przewróciło się na namioty na campingu w Tleniu. Wiatr uszkodził kilka dachów. Deszcz podtopił niektóre ulice. Droga Osie-Tleń i Tleń-Brzemiona są zablokowane.

- Na tę chwilę nie odnotowaliśmy, by ktoś był poszkodowany - mówi Paweł Puchowski.

Reklama

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

[AKTUALIZACJA] Drzewa łamały się jak zapałki. Potężna nawałnica przeszła przez gminy Lniano, Osie i Warlubie

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości