Reklama

Narodowe Święto Niepodległości w Warlubiu [ZAPROSZENIE]

08/11/2017 10:30


Gmina Warlubie zaprasza 11 listopada na obchody Narodowego Święta Niepodległości

W Warlubiu o godz. 10:45 uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym.
Po odprawionej przez Księdza Proboszcza Ireneusza Machut mszy, wszyscy jej uczestnicy w tym przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, kombatanci, mieszkańcy Gminy Warlubie w asyście pocztów sztandarowych udadzą się w miejsce Pamięci Narodowej, które znajduje się na lokalnym cmentarzu.
W programie uroczystości o godzinie 11:30 zaplanowane zostało złożenie wiązanek kwiatów w asyście żołnierzy Wojska Polskiego z jednostki wojskowej w Grudziądzu.

Źródło: Gmina Warlubie

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości