Reklama

Marzena Żłobińska przeszła na emeryturę. Przez 40 lat pracowała w urzędzie

Pod koniec kwietnia na zasłużoną emeryturę przeszła Marzena Żłobińska – pracownik Urzędu Gminy w Dragaczu

Marzena Żłobińska zajmowała się sekretariatem i kadrami. - Pani Marzena to postać wyjątkowa – profesjonalistka w każdym calu, o której fachowość i oddanie dziś coraz trudniej – podkreśla wójt Dorota Krezymon. - Jej empatia, życzliwość i uśmiech sprawiały, że każdy, kto przekraczał próg urzędu, czuł się zaopiekowany. Znały Ją pokolenia urzędników, ale przede wszystkim znali i cenili Ją Państwo – mieszkańcy naszej gminy.

Warto również podkreślić fakt, że podczas całej swojej kariery zawodowej w tutejszym urzędzie, pani Marzena tylko raz skorzystała ze zwolnienia lekarskiego.

Reklama

Fot. Gmina Dragacz

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/05/2026 08:58
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości