Reklama

Kręci mnie bezpieczeństwo w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu

23 lipca funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu w trakcie realizacji kampanii społecznej, pod hasłem ”Kręci mnie bezpieczeństwo” przeprowadzili pogadankę z podopiecznymi Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu

Omówiono w jaki sposób należy zachować się w przypadku zagrożenia i jak prawidłowo wezwać pomoc. Ponadto zaprezentowano udzielenie pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz  poruszono tematy związane z bezpieczeństwem podczas wakacji.

źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości