Reklama

Kolejna inwestycja drogowa w gminie Świecie zakończona. Jest nowa nawierzchnia

Kolejna inwestycja drogowa na terenie gminy Świecie została zrealizowana. W Sulnówku - naprzeciwko remizy OSP - zakończyły się prace związane z utwardzeniem drogi o nawierzchni bitumicznej wraz z niezbędną infrastrukturą podziemną

W ramach zadania wybudowano jezdnię asfaltową o długości 180 metrów, wykonano zjazdy z kostki brukowej, rozbudowano sieć wodociągową i kanalizacyjną.

Koszt inwestycji wyniósł 331 tys. zł. Zadanie zrealizowało Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.

Fot. Gmina Świecie

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości