Reklama

Jechał autem, a wcześniej palił marihuanę

04/04/2017 15:13

Świeccy policjanci zatrzymali wczoraj 20-latka, który kierował samochodem pod wpływem środków odurzających. Sprawca stracił prawo jazdy. Teraz mężczyzna stanie przed sądem


Wczoraj (03.04.2017) po godzinie 21:00 w miejscowości Głogówko Królewskie (pow. świecki) policjanci wydziału prewencji zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Alfa Romeo. Pojazdem kierował 20-letni mieszkaniec powiatu chełmińskiego. W trakcie prowadzonej kontroli, funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna kierował pojazdem pod wpływem działania narkotyku. Podczas rozmowy kierowca przyznał się, że palił marihuanę. Wstępne badanie potwierdziło przypuszczenia. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci zatrzymali mu również prawo jady, które może stracić nawet na kilka lat.

Reklama

20-latek odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających, za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie też za posiadanie narkotyków, które mundurowi znaleźli w miejscu jego zamieszkania.


Źródło: KPP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości