Reklama

Gimnazjalistki kopały piłkę na orliku

06/04/2017 15:56
Reprezentacja Gimnazjum n1 Świecie triumfowała w miejsko-gminnych zawodach „Gimnazjady” w piłce nożnej dziewcząt

Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły. O 1. miejscu zdecydował jeden gol strzelony więcej. „Jedynka” awansowała do zawodów powiatowych.

Wyniki: Gimnazjum nr 3 Świecie – Gimnazjum nr 1 Świecie 0:0, Gimnazjum nr 3 Świecie – Gimnazjum nr 2 Świecie 2:0, Gimnazjum nr 1 Świecie – Gimnazjum nr 2 Świecie 3:0.

1. Gimnazjum nr 1 Świecie 2 4 3-0
2. Gimnazjum nr 3 Świecie 2 4 2-0
3. Gimnazjum nr 2 Świecie 2 0 0-5

Gimnazjum nr 1 Świecie: Emila Ściwiarska, Marcelina Mikołajczyk, Michelle Mazur, Zuzanna Mykowska, Łucja Powierska, Aleksandra Kałdowska, Klaudia Cywińska, Daria Michałowska, Maja Olszewska, Barbara Siuda. Opiekun zespołu: Adam Głowala.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości