Reklama

Drogówka dostała nową kię

24/11/2016 12:48

62 tys. zł - tyle wart jest nowy samochód, który wczoraj (23 listopada) trafił do świeckich mundurowych. Autem będą jeździć policjanci z ruchu drogowego.


Uroczyste przekazanie radiowozu odbyło się w środę na terenie świeckiej komendy. Kluczyki pełniącemu obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu mł. insp. Robertowi Olszewskiemu wręczył starosta Franciszek Koszowski. - Starostwo powiatowe w połowie dofinansowało zakup nowego radiowozu. Pozostała kwota pochodziła z budżetu policji - informuje mł. asp. Marcin Pawlak, oficer prasowy KPP w Świeciu.

Reklama

W spotkaniu wziął również udział kapelan świeckich mundurowych ks. Waldemar Wenta, który poświęcił samochód.


- Przedstawiciele władz, jak i p.o. komendant zgodnie podkreślili, że zakup radiowozu jest przykładem stojącej na wysokim poziomie współpracy samorządu z policją dla ogólnie rozumianego bezpieczeństwa mieszkańców powiatu - zaznacza Pawlak.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości