Reklama

59-letni mieszkaniec gminy Bukowiec w Polskim Konotopie wjechał w ciężarówkę

07/07/2016 17:27


Wczoraj na drodze wojewódzkiej w Polskim Konopacie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący skodą z dużym impetem uderzył w tył samochodu ciężarowego, który chciał skręcić w drogę podporządkowaną. Sprawca został ukarany mandatem karnym

Wczoraj (6.07.2016) o godzinie 13:45 na skrzyżowaniu w Polskim Konopacie (gm. świecie) kierujący skodą 59-letni mieszkaniec gminy Bukowiec z dużym impetem uderzył w tył samochodu ciężarowego, który chciał skręcić w drogę podporządkowaną.  Samochód osobowy uległ poważnemu uszkodzeniu.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierujący za swoje nierozważne zachowanie został ukarany mandatem karnym.

źródło: policja

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości