Reklama

37-latka z Warlubia uprawiała konopie

22/06/2017 12:24
Świeccy kryminalni zlikwidowali nielegalną uprawę konopi i sprzęt do jej uprawiania należące do 37-letniej mieszkanki gminy Warlubie. Kobiecie grożą 3 lata więzienia

Policjanci z wydziału kryminalnego świeckiej komendy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Warlubie może być ukryta plantacja konopi. Uzyskaną informację postanowili zweryfikować w środę (21.06.2017). Jak się okazało, w jednym z pokoi w mieszkaniu była zorganizowana profesjonalna plantacja marihuany. 8 dorodnych krzewów dojrzewało w przystosowanym do tego namiocie.

Podczas przeszukania mieszkania policjanci oprócz konopi zabezpieczyli też namiot, specjalistyczną lampę oraz inne przyrządy służące do uprawy.

37-letnia właścicielka plantacji została zatrzymana. Jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut uprawy marihuany. Za przestępstwo to grozi jej do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Świecie
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości