Reklama

37-latek ukradł alkohol wart 800 zł. Towar wrócił już do sklepu

15/05/2018 09:16
Młody mężczyzna wyniósł ze sklepu markowy alkohol wart ponad 800 zł. Został zatrzymany, a towar wrócił do sklepu

W ubiegły piątek (11.05) dyżurny świeckiej komendy odebrał zgłoszenie o kradzieży w jednym z marketów w miejscowości Pruszcz. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitorujące sklep. Na interwencję zostali skierowani miejscowi policjanci, którzy zapoznali się z zapisem nagrania.

Okazało się, że młody mężczyzna niezauważony wyniósł ze sklepu 6 butelek markowego alkoholu. Wartość straty została określona na kwotę 810 zł. Czynności wykonane przez mundurowych doprowadziły do sprawcy i odzyskania mienia. Towar w stanie nienaruszonym powrócił do sklepu.

37-letni mieszkaniec powiatu świeckiego został zatrzymany. Usłyszał już zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Świecie
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości