Reklama

Wpadnij do strażnicy. Strażacy ze Świecia organizują akcję

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu organizują akcję „Wpadnij do strażnicy”

W ramach „Bezpiecznych ferii” dzieci z opiekunami będą miały okazję zapoznać się z pracą strażaka, samochodami, sprzętem oraz dowiedzą się jak zachować się w sytuacji różnego typu zagrożeń.

- Strażacy zapraszają w dniach 19-24 lutego w godz. 14.00-17.00 – informuje KP PSP w Świeciu. - Zapraszamy również zorganizowane grupy, uczestników półkolonii odbywających się w czasie ferii po wcześniejszym umówieniu się z st. kpt. Adamem Gwizdała, nr tel. 533 998 970.

fot. KP PSP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości