Reklama

Strażacy z OSP Gródek mają nowy sprzęt. Przeprowadzono pierwsze ćwiczenia [ZDJĘCIA]

Strażacy z OSP Gródek (gm. Drzycim) poinformowali o nowym sprzęcie jaki znalazł się na wyposażeniu jednostki

- Chcemy się pochwalić naszym nowym nabytkiem jakim jest PONTON X PRO z silnikiem spalinowym Mercury i przyczepką podłodziową zakupiony od #MOSPPrabuty – poinformowali druhowie z OSP Gródek. - Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować za wsparcie finansowe i zaufanie #SołectwoGródek i #GminaDrzycim. Mamy nadzieję, że dzięki nowemu sprzętowi zwiększymy bezpieczeństwo w naszej okolicy i zachęcimy następne pokolenie do wstąpienia w nasze szeregi. Na tę chwilę odbyliśmy pierwsze ćwiczenia na wodzie dnia 01.04.2023 r. i możemy potwierdzić, że sprzęt jest Pierwsza Klasa. To nie koniec. Dalej będziemy się doszkalać w kwestii ratownictwa wodnego i dalej chcemy się doposażać w sprzęt, bo bezpieczeństwo jest najważniejsze – dodają.

Fot. OSP Gródek

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości