Reklama

Strażacy pomagają w walce z pandemią. Ostatnio dowozili tlen do szpitala

Druhowie roznoszą ulotki i dowożą mieszkańców na szczepienia, a w razie choroby strażacy z Osia udzielają tlenoterapii. Zawodowi strażacy też pomagają w walce z pandemią

Niemal od początku pandemii współpracują ze szpitalem i w razie potrzeby przewożą próbki do badań na obecność koronawirusa.

Na początku kwietnia, kiedy w naszym powiecie zauważyliśmy trzecią falę zachorowań i liczba miejsc w Nowym Szpitalu w Świeciu została zwiększona z 50 do 75, funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu dostarczyli do szpitala w Świeciu zapas tlenu medycznego z magazynu znajdującego się w JRG nr 3 w Toruniu. Transport odbył się przy wykorzystaniu pojazdu strażaków ze Świecia, a przy rozładunku pomagali funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Świeciu.

Reklama

zdjęcia: KP PSP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości